ALMAN LİSESİ'NDEN

Alman Lisesi Yeni Yıl Konseri

ALMAN LİSESİ'NDEN

Am 16.12.2016 fand im deutschen Konsulat das alljährliche Weihnachtskonzert statt. Leider konnten die Botschaftsschule und das Istanbul Erkek Lisesi das Konzert nicht mitgestalten, wir hoffen aber sehr, dass nächstes Jahr wieder alle drei Schulen mit dabei sein werden.

Das diesjährige Konzert stand unter dem Titel “Weihnachtsüberraschungen” zu den Werken, die vom Chor, außergewöhnliche Gesangs-und Klaviersolisten, einer wunderbaren Harfenspielerin und kleineren Musikensembles, gab es 3 “Sürpriz”.


Geleneksel Noel Konseri bu yıl 16.12.2016 tarihinde Alman Konsolosluğu’nda düzenlendi. Bu yıl maalesef Alman Büyükelçiliği Özel Okulu ve İstanbul Erkek Lisesi konserimize katkı sağlayamadılar. Dileriz ki önümüzdeki yıl yine üç okul geleneksel konserde bir araya gelirler.

Noel konserimizin bu yıl ki teması „Noel Sürprizleri“ idi. Okulumuzun koro kulübü, öğrenciler arasından seçilen piyano sanatçıları ve solistler, muhteşem arp sanatçısı öğrencimiz ve çeşitli küçük müzik orkestraları konuklarına 3 unutulmaz sürpriz sundu.

Galeri